flokbluit
  5. flokbluit

flokbluit

Lid sinds 2015 / Rotterdam, Nederland

11 aangeboden items / 265 verkochte items

Jo Rijnders - (1898-1988) ruimtelijk, sfeervol werk in gemengde techniek kopen? Bied vanaf 99!
Jo Rijnders (1898-1988) Nederlands (1898-1988) ruimtelijk, sfeervol werk in gemengde techniek
Afmetingen44 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 99
Judith Bledsoe - kleurrijk werk 'Scorpio', fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 99!
Judith Bledsoe (1928-2013) Frans Amerikaans kleurrijk werk 'Scorpio', fraai ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen80 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Nicolas Markovitch - (1894 - 1964) dorpshuis in de bergen bij de brug kopen? Bied vanaf 49!
Nicolas Markovitch (1894-1964) (1894 - 1964) dorpshuis in de bergen bij de brug
TechniekAquarel
Afmetingen67 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 49
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven, fles, glas en appel in olieverf kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Stilleven, fles, glas en appel in olieverf
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
DragerHardboard
€ 10
Kathy Klein - Samen kopen? Bied vanaf 179!
Kathy Klein (1938) Hongaars Samen
Afmetingen23 x 13 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 179
Porzellanfabrik W. Goebel - Bloemenkinderen 248 TMK-4 Limited Edition kopen? Bied vanaf 50!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Bloemenkinderen 248 TMK-4 Limited Edition
Afmetingen20 x 10.5 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Brons (Onbekend) - Sprookjes Elf, verfijnd beeld van een jongen met muziekinstrument kopen? Bied vanaf 119!
Brons Sprookjes Elf, verfijnd beeld van een jongen met muziekinstrument
TechniekVerbronsd
Afmetingen26 x 8.5 x 19.5 cm (h x b x d)
€ 119
Plateelbakkerij Flora - Zeer mooie, grote (planten)pot, handgeschilderd kopen? Bied vanaf 50!
Plateelbakkerij Flora (1945-1989) Nederlands Zeer mooie, grote (planten)pot, handgeschilderd
Afmetingen19 x 25 x 25 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Potterie Ravelli - Fraaie vaas/kan, handgedraaid. kopen? Bied vanaf 50!
Potterie Ravelli (1942-1977) Nederlands Fraaie vaas/kan, handgedraaid.
Afmetingen20.2 x 13.5 x 8.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Orrefors - Chef-kok van kristal kopen? Bied vanaf 55!
Orrefors (1898) Zweeds Chef-kok van kristal
Afmetingen15 x 5.8 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht458 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Mats Jonasson - sculptuur eekhoorn in zuiver kristal kopen? Bied vanaf 50!
Mats Jonasson (1945) Zweeds sculptuur eekhoorn in zuiver kristal
Afmetingen11.5 x 9.5 x 3.3 cm (h x b x d)
Gewicht595 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50