flokbluit
  5. flokbluit

flokbluit

Lid sinds 2015 / Rotterdam, Nederland

15 aangeboden items / 153 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)
15 aangeboden items door deze verkoper
Niet of onleesbaar gesigneerd - H. de Cock, groot kleurrijk werk, olieverf kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - H. de Cock, groot kleurrijk werk, olieverf

Geplaatst doorflokbluit

Jaartal1985
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mark van Praagh - Ruimtelijk werk in frisse pastelkleuren kopen? Bied vanaf 59!
Mark van Praagh - Ruimtelijk werk in frisse pastelkleuren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorflokbluit

Jaartal1988
TechniekAquarel
Afmetingen32 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harr Scheffer - (1937-2016), linosnede eigen druk, ingelijst en handgesigneerd kopen? Bied vanaf 79!
Harr Scheffer - (1937-2016), linosnede eigen druk, ingelijst en handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorflokbluit

Jaartal2001
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Schitterende glazen blikvanger, grote schaal kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Schitterende glazen blikvanger, grote schaal

Glas / Keramiek

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen12 cm x 34.5 cm x 20 cm (h x b x d)
Gewicht1403 g
GesigneerdOngemerkt
Karel van Seben - (1893-1988) Fraai abstract werk van Parijs, olieverf kopen? Bied vanaf 69!
Karel van Seben - (1893-1988) Fraai abstract werk van Parijs, olieverf

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen53 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
David Granaat - (1914-2005) Fraaie ets, lage oplage 2/8 kopen? Bied vanaf 50!
David Granaat - (1914-2005) Fraaie ets, lage oplage 2/8

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorflokbluit

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen21 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Admiraal - (1911-1987) Prachtig rond kunstwerk van hout/metaal/ edelsteen kopen? Bied vanaf 189!
Piet Admiraal - (1911-1987) Prachtig rond kunstwerk van hout/metaal/ edelsteen

Beeld / Object

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen2 cm x 36.5 cm x 36.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Brons (Onbekend) - Prachtig gedetailleerd sculptuur met duifjes, Art Déco kopen? Bied vanaf 69!
Brons (Onbekend) - Prachtig gedetailleerd sculptuur met duifjes, Art Déco

Beeld / Object

Geplaatst doorflokbluit

TechniekVerbronsd
Afmetingen13.5 cm x 11.5 cm x 3.5 cm (h x b x d)
Gewicht775 g
Brons (Onbekend) - abstracte stier, klaar voor de aanval kopen? Bied vanaf 69!
Brons (Onbekend) - abstracte stier, klaar voor de aanval

Beeld / Object

Geplaatst doorflokbluit

TechniekBrons
Afmetingen6.5 cm x 13 cm x 4 cm (h x b x d)
Gewicht415 g
Royal Leerdam - G. Thomassen (1926-2004) , oogverblindende vaas , handgemaakt, kristal kopen? Bied vanaf 189!
Royal Leerdam - G. Thomassen (1926-2004) , oogverblindende vaas , handgemaakt, kristal

Glas / Keramiek

Geplaatst doorflokbluit

Jaartal2001
Afmetingen12 cm x 15.5 cm x 15.5 cm (h x b x d)
Gewicht1930 g
GesigneerdHandgesigneerd
Miranda van der Waal - (1959) uniek, mondgeblazen glas, flinterdun, betoverend kopen? Bied vanaf 89!
Miranda van der Waal - (1959) uniek, mondgeblazen glas, flinterdun, betoverend

Design

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen29 cm x 4.5 cm x 4.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Bernard Meinen - mooie abstracte ets, lage oplage. kopen? Bied vanaf 29!
Jan Bernard Meinen - mooie abstracte ets, lage oplage.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorflokbluit

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen56.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Steelink (sr.) - jonge hond bij brandende sigaar kopen? Bied vanaf 35!
Willem Steelink (sr.) - jonge hond bij brandende sigaar

Prenten voor 1900

Geplaatst doorflokbluit

Jaartal1887
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Meissen porzellan - Oogverblindend wandbord, porselein kopen? Bied vanaf 75!
Meissen porzellan - Oogverblindend wandbord, porselein

Glas / Keramiek

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen2.5 cm x 26.5 cm x 26.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Heinrich Arrigo Wittler - (1918 -2004 ) kopen? Bied vanaf 169!
Heinrich Arrigo Wittler - (1918 -2004 )

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen69 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst