Jo Rijnders (1898-1988) (1898-1988) ruimtelijk, sfeervol werk in gemengde techniek
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 44 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 99