Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Paris, Montmartre kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Cords
FA. (4)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
een impressie van Mont- Martre te Parijs met op de achtergrond de Sacre Coeur
Dit item valt onder de margeregeling
ConditieRedelijk

Het doek is opgespannen en vertoont de gebruikelijke sporen van ouderdom. Het zal schoongemaakt moeten worden.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(49)
Geplaatst door  Cords
FA. (4)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-06-2022 om 09:36
Eindtijd:25-06-2022 om 22:47
Biedingen (7)
Jzn
25 jun. / 22:42
€ 25
Kunstvast
25 jun. / 22:33
€ 20
Jzn
25 jun. / 22:30
€ 15
Kunstvast
24 jun. / 17:56
€ 10
Jzn
24 jun. / 14:36
€ 5
CEZANNE9
23 jun. / 16:22
€ 3
Kunstvast
23 jun. / 06:54
€ 1