FA. (3)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Penning Assyrische Uratu Soldiers

Niet of onleesbaar gesigneerd - Penning Assyrische Uratu Soldiers kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Penning Assyrische Uratu Soldiers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Penning Assyrische Uratu Soldiers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Penning Assyrische Uratu Soldiers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Penning Assyrische Uratu Soldiers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Penning Assyrische Uratu Soldiers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Penning Assyrische Uratu Soldiers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Penning Assyrische Uratu Soldiers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Penning Assyrische Uratu Soldiers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Penning Assyrische Uratu Soldiers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Penning Assyrische Uratu Soldiers kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Arnoldus3
FA. (1)

Lid sinds 2021
45 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
Periode1800 t/m 1899
TechniekBrons
StijlAziatisch
Afmetingen3 cm x 6 cm x 6 cm (h x b x d)
Gewicht100 gram
GesigneerdOngesigneerd
Oplage1
Zeldzame Prachtige Grote en Zware Bronzen Penning,met afbeeldingen Soldiers met Spijkerschrift.
Geen Betaalmiddel.
Penning verkeerd in Perfecte Conditie.
Het Gewicht is 100 Gram.
Om het Belang van het item beter te kunnen Waarderen raad ik aan om de Verschillende bijgevoegde Fotos te bekijken.
Dit werk is perfect voor Experts van Oude werken en veeleisende verzamelaars.
Wordt Aangetekend opgestuurd met post.nl met trake en trace.
Uiteraard Zeer goed verpakt.

Verkeerd in uitstekende Conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(72)
Geplaatst door  Arnoldus3
FA. (1)

Lid sinds 2021
45 verkochte items
6
3
6
Sluit over 7d 3u 19m 12s
Huidig bod€ 5
Volgend minimum bod: € 10
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:13-05-2022 om 10:49
Eindtijd:27-05-2022 om 22:09
Biedingen (3)
bswarts
vandaag / 16:03
€ 5
jadrie
vandaag / 16:03
€ 3
bswarts
vandaag / 12:28
€ 1