Niet of onleesbaar gesigneerd - Pieta - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pieta kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pieta kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pieta kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pieta kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pieta kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pieta kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pieta kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Periode1800 t/m 1899
StijlRomantisch
OnderwerpReligieus
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen63 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
deze pieta is onderdeel van ons familiebezit. onze inschatting is dat het een origineel werk is, olieverf, maar we kunnen geen signatuur zien en we durven het werk niet uit het spieraam te halen. vrienden attendeerden ons erop om het te laten taxeren. we voegen fotos bij. We hebben het romantisch genoemd maar het heeft ook wel iets realistisch/moderns. We weten het gewoonweg niet.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)

Geplaatst door  renshof
Lid sinds 2023
1 verkochte items
42 cm
63 cm

ObjectlocatieBreda,  Nederland
Starttijd30-11-2023 om 13:42
Eindtijd14-12-2023 om 19:15
Biedingen (16)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken