Niet of onleesbaar gesigneerd - Pittoresk Dorpstafereel - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pittoresk Dorpstafereel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pittoresk Dorpstafereel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pittoresk Dorpstafereel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pittoresk Dorpstafereel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pittoresk Dorpstafereel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pittoresk Dorpstafereel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pittoresk Dorpstafereel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pittoresk Dorpstafereel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pittoresk Dorpstafereel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pittoresk Dorpstafereel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pittoresk Dorpstafereel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Snuffel70
FA. (9)

111 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Periode1800 t/m 1899
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 39 cm (h x b)
Lijst29.50 cm x 44.50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
S. Vogel (19 de eeuw)Pittoresk DorpstafereelOlieverf op doek.Gesigneerd S. Vogel.Ingekaderd in authentieke lijst.Afm : 44.5 x 29.5 cm // 39 x 24 cmIn goede staat doch 2 kleine gaatjes die niet storend zijn in het geheel; restauratie mogelijk.Aangetekende en verzekerde verzending.

2 kleine gaatjes te restaureren indien gewenst - ze zijn niet storend

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(60)
Geplaatst door  Snuffel70
FA. (9)

111 verkochte items
44.5 cm
29.5 cm
39 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:16-12-2018 om 06:16
Eindtijd:22-12-2018 om 21:43
Biedingen (3)
Zivi
22 dec. / 21:29
€ 5
mhubert
22 dec. / 15:27
€ 3
zita
20 dec. / 17:31
€ 1