Onbekend - Rotterdam St Laurenstoren

Onbekend - Rotterdam St Laurenstoren kopen? Bied vanaf 40!
Onbekend - Rotterdam St Laurenstoren kopen? Bied vanaf 40!Onbekend - Rotterdam St Laurenstoren kopen? Bied vanaf 40!Onbekend - Rotterdam St Laurenstoren kopen? Bied vanaf 40!
  • Onbekend
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een stuk uit de collectie van mijn vader. Vanwege verhuizing aantal stukken in de verkoop.

Het is een onbekende artiest. Er staat verbrugge oid. Het is een olieverfschilderij en het is iig rotterdam.

Gewoon goed. niet perfect maar geen zichtbare beschadigingen
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 27,50
Naar België € 32,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 120,00

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (116)

Geplaatst door  Madmenna
Lid sinds 2023
1 verkochte items
Alle items (3)