Niet of onleesbaar gesigneerd - Schots UIG Pottery vaasje

Niet of onleesbaar gesigneerd - Schots UIG Pottery vaasje kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Schots UIG Pottery vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Schots UIG Pottery vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Schots UIG Pottery vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Schots UIG Pottery vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Schots UIG Pottery vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Schots UIG Pottery vaasje kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlContemporary
Afmetingen17 cm x 14.8 cm x 10 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Schots UIG Pottery vaasje uit Skye. In nieuwstaat.

Onbeschadigde conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(39) Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
14.8
17
10

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-07-2020 om 15:55
Eindtijd:07-08-2020 om 13:23

Biedingen (1):

hvgroenendaal
7 aug. / 13:23
€ 10