Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkBeeld / Object
TechniekBrons
OnderwerpDieren
Afmetingen10.5 x 19 x 3.5 cm (h x b x d)
Gewicht894 gram
GesigneerdOngesigneerd
Een fraaie set voorstellende twee antieke, bronzen fazanten.

Fazant A: 10 x 19 x 3 cm / 429 gram.

Fazant B: 10.5 x 18 x 3.5 cm / 465 gram.

Datering: begin 20e eeuw.

Herkomst: Frankrijk.

Ze hebben kleine sporen van leeftijd maar verkeren in goede conditie, de foto's spreken voor zich.

Een leuke set bronzen sculpturen!

Kleine sporen van leeftijd.
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (63)

Geplaatst door  Bizart
66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
19
10.5
3.5

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHeerhugowaard,  Nederland
Starttijd25-1-2023 om 10:59
Eindtijd5-2-2023 om 21:57
Biedingen (9)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken