Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 70,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen54 cm x 38 cm (h x b)
Passe-partout65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

weinig zichtbare onregelmatigheden. iets gelig.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(65)
FA. (112)

2969 verkochte items
50 cm
65 cm
38 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:18-12-2018 om 22:21
Eindtijd:30-12-2019 om 22:18
Biedingen (14)
Linda1962
30 dec. / 20:06
€ 70
Taeke
30 dec. / 19:37
€ 60
Linda1962
30 dec. / 19:35
€ 50
Taeke
30 dec. / 19:35
€ 45
Linda1962
30 dec. / 19:34
€ 40
Taeke
30 dec. / 19:34
€ 35
Linda1962
30 dec. / 19:09
€ 30
Taeke
30 dec. / 18:25
€ 25
Aapeloekie
23 dec. / 22:29
€ 20
Eleo
23 dec. / 10:45
€ 15
mhubert
22 dec. / 16:18
€ 10
TripleR
21 dec. / 13:21
€ 5
LantainArdwin
20 dec. / 19:00
€ 3
artart
19 dec. / 12:19
€ 1