Niet of onleesbaar gesigneerd - signatuur en titel in het Chinees (?) - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - signatuur en titel in het Chinees (?) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - signatuur en titel in het Chinees (?) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - signatuur en titel in het Chinees (?) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - signatuur en titel in het Chinees (?) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - signatuur en titel in het Chinees (?) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - signatuur en titel in het Chinees (?) kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlAziatisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 22 cm (h x b)
Incl. lijst33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

schilderij op zijde, voorstellend een roofvogelkuiken op bloesemtakken.
Afkomstig uit het Volkenkundig Museum te Leiden.  Afgestoten door overtolligheid.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (41)

Geplaatst door  robthijssen

Lid sinds 2023
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
33 cm
33 cm
22 cm
22 cm

Objectlocatieamsterdam,  Nederland
Starttijd30-1-2023 om 15:11
Eindtijd12-2-2023 om 19:36
Biedingen (8)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken