Niet of onleesbaar gesigneerd - Spel gitaar - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Spel gitaar kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Spel gitaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spel gitaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spel gitaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spel gitaar kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Fantasylivia

Lid sinds 2021
1 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal2021
TechniekAcryl
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Zelfgemaakte schilderij
30× 30
Kubus techniek
Acrylverf

Zelfgemaakte schilderij Acryl verf Kubus techniek 30×30 cm

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(66)
Geplaatst door  Fantasylivia

Lid sinds 2021
1 verkochte items
30 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-01-2021 om 15:43
Eindtijd:14-01-2021 om 22:22
waarschipper
14 jan. / 21:22
€ 1