Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Spelende katten kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Hollandse school. Spelende katten. Olieverf op doek. Het betreft een olieverf op doek met onder de verf een (ingeschilderde) druk  Op enkele plekken zijn er open plekken in het canvas omdat de verf er doorheen is gevallen.
ConditieRedelijk
Het schilderij is in redelijke staat. Vrij onopvallend maar hier en daar verfverlies.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (69)

Geplaatst door  LaVida
Lid sinds 2019
115 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
50 cm
50 cm