Niet of onleesbaar gesigneerd - stilleven met glas / fouwkje wit - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - stilleven met glas / fouwkje wit kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - stilleven met glas / fouwkje wit kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - stilleven met glas / fouwkje wit kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - stilleven met glas / fouwkje wit kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - stilleven met glas / fouwkje wit kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - stilleven met glas / fouwkje wit kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Frouwkje wit uit Alkmaarstilleven met glasolieverf op linnengesigneerd onderfraai gekaderdzeer goede staatverzenden aangetekend

origineel

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
55 cm
65 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:10-10-2018 om 16:31
Eindtijd:21-10-2018 om 20:36
Biedingen (16)
Arrt
21 okt. / 20:30
€ 26
jimh
21 okt. / 20:30
€ 25
jimh
21 okt. / 19:00
€ 20
Bernar
21 okt. / 18:52
€ 15
jimh
21 okt. / 18:51
€ 10
Bernar
21 okt. / 18:51
€ 10
jimh
21 okt. / 18:51
€ 9
Bernar
21 okt. / 18:51
€ 8
jimh
21 okt. / 13:27
€ 7
Bernar
21 okt. / 13:27
€ 6
Bernar
19 okt. / 10:50
€ 5
jimh
19 okt. / 10:50
€ 4
Bernar
19 okt. / 10:50
€ 4
jimh
19 okt. / 10:49
€ 3
Bernar
19 okt. / 10:49
€ 2
jimh
13 okt. / 23:09
€ 1