Niet of onleesbaar gesigneerd - straatje gezicht - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - straatje gezicht kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - straatje gezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - straatje gezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - straatje gezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - straatje gezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - straatje gezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - straatje gezicht kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst83 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Frans school straatje gezicht ,
Afmetingen: 60X50 cm ( met lijst 83X73 cm)
 staat (  licht beschadigd - zie foto's )
ConditieBeschadigd

algemeen goed staat- gebruikt met kleine tekenen van ouderdom en vlekjes - ( licht beschadigd - zie foto's )

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41)
Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
73 cm
83 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-06-2020 om 08:47
Eindtijd:04-07-2020 om 20:53
Biedingen (6)
Tonnybosman
02 jul. / 22:08
€ 20
TripleR
01 jul. / 13:35
€ 15
Marthabroersma
30 jun. / 19:43
€ 10
plamus
24 jun. / 19:33
€ 5
jorg
22 jun. / 18:46
€ 3
plamus
21 jun. / 22:49
€ 1