Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio Keramisch opengewerkt object - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio Keramisch opengewerkt object kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio Keramisch opengewerkt object kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio Keramisch opengewerkt object kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio Keramisch opengewerkt object kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio Keramisch opengewerkt object kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio Keramisch opengewerkt object kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Studio Keramisch opengewerkt object kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Contemporary
Afmetingen 10 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Studio Keramisch opengewerkt object, het heeft iets weg van een dino ei :-) In prima onbeschadigde conditie aan de onderzijde gesigneerd.
Onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (65)

Geplaatst door  woerro
2242 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
10
10
10