Niet of onleesbaar gesigneerd - Thé Admiraal. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Thé Admiraal. kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Thé Admiraal. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Thé Admiraal. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Thé Admiraal. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Thé Admiraal. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Thé Admiraal. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Thé Admiraal. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2002
Stijl Klassiek
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Dit doek is geschilderd door de Europese schilder Jutter, hij schildert veelal schepen uit de oudheid. Dit prachtige werk van 60x90 cm komt mooi tot zijn recht door de lichte kleuren op volle zee.

Het schilderij is op hoog kwaliteit canvasdoek geschilderd met olieverf en is tevens beschermd door een folie. Het schilderij wordt verstuurd in een kartonnen koker voor optimale bescherming.

Voor opspannen geld een meerprijs, neem hiervoor contact op na de veiling.
Voor een groter aanbod neem ook contact op.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (79)

Geplaatst door  emert92
Lid sinds 2023
16 verkochte items
90 cm
60 cm