Niet of onleesbaar gesigneerd - Tine Lievens: Staand Naakt.

Niet of onleesbaar gesigneerd - Tine Lievens: Staand Naakt. kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Tine Lievens: Staand Naakt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Tine Lievens: Staand Naakt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Tine Lievens: Staand Naakt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Tine Lievens: Staand Naakt. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Tine Lievens: Staand Naakt. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

396 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2005
TechniekPen (Inkt)
StijlAbstract
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 21 cm (h x b)
Lijst46 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tine Lievens 1952.
Tine volgde academie te Roeselare en Izegem gedurende een tiental jaar waar ze zich toelegde op  modeltekenen en schilderen.

Voortdurend herneemt zij het thema van het menselijk figuur, ze schildert mensen die geen mensen  meer zijn, ongeduldig en agressief voortdurend  in warme expressieve kleuren, in wit zwart of grijstinten.

Deze inkt tekening verkeert in een goede staat.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(31) Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

396 verkochte items
31 cm
46 cm
21 cm
34 cm

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-01-2021 om 15:17
Eindtijd:31-01-2021 om 20:02

Biedingen (8):

Byar
31 jan. / 17:50
€ 30
circusleven
31 jan. / 17:37
€ 25
Byar
31 jan. / 16:41
€ 20
pieterstuurt
31 jan. / 16:41
€ 20
Byar
31 jan. / 14:16
€ 15
pieterstuurt
31 jan. / 14:15
€ 10
Byar
31 jan. / 14:15
€ 5
pieterstuurt
20 jan. / 20:08
€ 1