Niet of onleesbaar gesigneerd - Tuimel theepot verchroomd jaren vijftig - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Tuimel theepot verchroomd jaren vijftig kopen? Bied vanaf 1!
Design

Niet of onleesbaar gesigneerd - Tuimel theepot verchroomd jaren vijftig kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Tuimel theepot verchroomd jaren vijftig kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Tuimel theepot verchroomd jaren vijftig kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Tuimel theepot verchroomd jaren vijftig kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Design
Stijl Fifties
Afmetingen 22 x 20 x 22 cm (h x b x d)
Gemerkt Ongemerkt
Deze tuimel theepot schenkt thee zonder opgetild te worden (en zonder te lekken!). Een kaarsje in het onderstel houdt de thee warm.
De pot is in prima staat.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (78)

Geplaatst door  Flora
Lid sinds 2019
3 verkochte items
20
22
22