Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE GLASOBJECTEN

Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE GLASOBJECTEN kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE GLASOBJECTEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE GLASOBJECTEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE GLASOBJECTEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE GLASOBJECTEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE GLASOBJECTEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE GLASOBJECTEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE GLASOBJECTEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - TWEE GLASOBJECTEN kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen22 cm x 31 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht850 gram
GemerktOngemerkt
De objecten zijn puntgaaf

Het tasvormig object is 19 cm hoog en weegt 720 gram.
De andere glasconstructie 21,5 cm  hoog en weegt 130 gram.

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:02-11-2020 om 08:29
Eindtijd:15-11-2020 om 22:16

Biedingen (3):

LSJ
14 nov. / 21:01
€ 5
Kunsten21
4 nov. / 12:55
€ 3
UsKinge
2 nov. / 23:03
€ 1