Onbekend - Twee matrozen

Onbekend - Twee matrozen kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend - Twee matrozen kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Twee matrozen kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Twee matrozen kopen? Bied vanaf 20!
  • Onbekend
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 17.5 x 12.5 cm (h x b)
Incl. lijst 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Een leuk schilderijtje van een onbekende schilder. Het doet wat mediterraans aan.
geen beschadigingen
Binnen Nederland € 5,45
Naar België € 9,50
Naar Duitsland € 9,80
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (118)

Geplaatst door  Lupsteck
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (8)