Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee raamhangers met tulpen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee raamhangers met tulpen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 35,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee raamhangers met tulpen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee raamhangers met tulpen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen28 cm x 15 cm (h x b)
Gewicht1370 gram
GemerktOngesigneerd
De raamhangers zijn handgemaakt.
Ze zijn voorzien van metalen ophangoogjes.

De kleurige tulpen zijn opgelegd (dubbelslag techniek).
De originele sticker vermeldt: Handmade IDEKA Holland.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:03-12-2019 om 11:33
Eindtijd:15-12-2019 om 21:06
Biedingen (9)
lunazee
15 dec. / 20:59
€ 35
nikobernard
15 dec. / 13:21
€ 30
Tinekeklerk
15 dec. / 13:12
€ 25
nikobernard
12 dec. / 21:56
€ 20
Bacchus
12 dec. / 21:54
€ 15
nikobernard
12 dec. / 21:47
€ 10
Bacchus
08 dec. / 23:48
€ 5
Koes
07 dec. / 23:13
€ 3
rgcollignon
04 dec. / 07:40
€ 1