Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlContemporary
Afmetingen23 cm x 19 cm x 19 cm (h x b x d)
Gewicht1000 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Begin jaren zestig kon men met Nutroma-koffiemelk sparen voor (delen van) een koffiespecialiteit en ontbijt met Amsterdamse grachtenpanden en beroemde gebouwen.
Dienst aangeboden:
1x koffiekan (23x19 cm)
1x suikerpot (6x11 cm)
4x kop (8x6cm)
Goede vintage staat.
Er is een minuscuul chipje aan de koffiepot - zie fotos.
Verder netjes.

Foto's maken deel uit van de beschrijving

Verzenden worden met Post.nl

Goede vintage

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (76)
Geplaatst door  elen
FA. (20)

452 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
19
23
19
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2022 om 13:02
Eindtijd:15-08-2022 om 19:40
Biedingen (8)
Giovanni_14
15 aug. / 15:48
€ 40
paulpenn
15 aug. / 12:29
€ 35
Giovanni_14
15 aug. / 12:29
€ 30
paulpenn
15 aug. / 12:29
€ 25
Giovanni_14
12 aug. / 11:32
€ 20
Heleen_Versteeg
12 aug. / 11:32
€ 15
Heleen_Versteeg
12 aug. / 10:36
€ 3
ockhuizen
09 aug. / 00:49
€ 1