elen
  5. elen

elen

Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland

14 aangeboden items / 441 verkochte items

FA. (20 x Favoriet)
14 aangeboden items door deze verkoper
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage Tony Carter decorative teapot kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage Tony Carter decorative teapot

Glas / Keramiek

Geplaatst doorelen

Afmetingen19 cm x 21 cm x 11 cm (h x b x d)
Gewicht350 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage decorative vaas kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage decorative vaas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorelen

Afmetingen14 cm x 17 cm x 16 cm (h x b x d)
Gewicht500 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 x GDR Vintage decorative vasen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 x GDR Vintage decorative vasen

Glas / Keramiek

Geplaatst doorelen

Afmetingen26 cm x 22 cm x 22 cm (h x b x d)
Gewicht1200 g
GesigneerdOngemerkt
Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Villeroy & Boch - Amsterdamse grachten Ontbijt/Lunch servies

Glas / Keramiek

Geplaatst doorelen

Afmetingen23 cm x 19 cm x 19 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Clemens Briels - Vaas met afbeeldingen kopen? Bied vanaf 50!
Clemens Briels - Vaas met afbeeldingen

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorelen

Jaartal1999
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen18.5 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
Gewicht500 g
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Elva - Colorfull roses kopen? Bied vanaf 250!
Elva - Colorfull roses

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva - In de lucht kopen? Bied vanaf 300!
Elva - In de lucht

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva - Uitzicht naar Zuider kerk in Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!
Elva - Uitzicht naar Zuider kerk in Amsterdam

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen47 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Elva - Together in Amsterdam kopen? Bied vanaf 200!
Elva - Together in Amsterdam

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva - Tulips in color kopen? Bied vanaf 145!
Elva - Tulips in color

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva - Wandeling in Kalverstraat Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
Elva - Wandeling in Kalverstraat Amsterdam

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva - Happy cow ! kopen? Bied vanaf 200!
Elva - Happy cow !

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Elva - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 75!
Elva - Amsterdamse gracht

Geplaatst doorelen

Jaartal2021
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerbrand Bierenga - Nachtelijke spel kopen? Bied vanaf 35!
Gerbrand Bierenga - Nachtelijke spel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorelen

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst