Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage vaasje model G2 - Vest Keramiek Gouda - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage vaasje model G2 - Vest Keramiek Gouda kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage vaasje model G2 - Vest Keramiek Gouda kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage vaasje model G2 - Vest Keramiek Gouda kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage vaasje model G2 - Vest Keramiek Gouda kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage vaasje model G2 - Vest Keramiek Gouda kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage vaasje model G2 - Vest Keramiek Gouda kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen5 cm x 7 cm x 4 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Vintage vaasje model G2 - Vest Keramiek Gouda. In prima onbeschadigde conditie, gemerkt G2 op de onderzijde. Vilt kan verwijderd worden desgewenst.

Onbeschadigd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(42)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
7
5
4
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-06-2020 om 16:56
Eindtijd:22-06-2020 om 19:56
Biedingen (4)
Kuifje71
21 jun. / 21:40
€ 10
Leanne
19 jun. / 19:38
€ 5
Mar10e
19 jun. / 19:38
€ 5
Leanne
19 jun. / 12:48
€ 1