Niet of onleesbaar gesigneerd - Vrijgevormd gevouwen keramisch object - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vrijgevormd gevouwen keramisch object kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vrijgevormd gevouwen keramisch object kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vrijgevormd gevouwen keramisch object kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vrijgevormd gevouwen keramisch object kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vrijgevormd gevouwen keramisch object kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vrijgevormd gevouwen keramisch object kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vrijgevormd gevouwen keramisch object kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vrijgevormd gevouwen keramisch object kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vrijgevormd gevouwen keramisch object kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vrijgevormd gevouwen keramisch object kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1980 t/m 2000
Stijl Contemporary
Afmetingen 8 x 20 x 17 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Studio keramische vrij gevormd object van gevouwen keramisch materiaal uitgevoerd in bruin en aarde tinten glazuur. Gesigneerd Joni D N.Y. (New York) en gedateerd ‘89.

In prima onbeschadigde conditie.
In onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (72)

Geplaatst door  woerro
2241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
20
8
17