Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Cords
FA. (3)

Lid sinds 2018
100 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekVerbronsd
StijlRomantisch
Afmetingen43 cm x 8 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht4 gram
GesigneerdOngesigneerd

Het beeldje stelt een vrouw met een bloementooi voor. De sokkel is in het thema geïntegreerd.
Dit item valt onder de margeregeling

Het beeld is versmolten met de sokkel (zelfde materiaal) en weegt totaal 4 kg. Het vertoont slechts lichte gebruikssporen.

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-05-2022 om 09:11
Eindtijd:17-05-2022 om 20:03
Biedingen (5)
Mormol
16 mei / 22:49
€ 10
flokbluit
16 mei / 22:49
€ 6
flokbluit
16 mei / 22:49
€ 5
Mormol
16 mei / 22:49
€ 3
flokbluit
16 mei / 17:47
€ 1