Niet of onleesbaar gesigneerd - Waterverf op zijde, Lot van twee penseeltekeningen

Niet of onleesbaar gesigneerd - Waterverf op zijde, Lot van twee penseeltekeningen kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Waterverf op zijde, Lot van twee penseeltekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Waterverf op zijde, Lot van twee penseeltekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Waterverf op zijde, Lot van twee penseeltekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Waterverf op zijde, Lot van twee penseeltekeningen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (274)

Lid sinds 2010
37054 verkochte items
Alle items van deze verkoper (197)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekGouache
DragerZijde
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Afmetingen: 26 x 35,5 cm en 25.5 x 35 cm.

In goede staat gezien leeftijd. Hier en daar vlekkerig en verkleurd/uitgelopen, bestudeer goed de foto's.

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:11-02-2020 om 14:42
Eindtijd:23-02-2020 om 19:46

Biedingen (7):

Marion23
23 feb. / 19:38
€ 20
roeliedijkstrahotmailcom
23 feb. / 19:33
€ 15
balsem_voor_de_ziel
23 feb. / 16:04
€ 10
roeliedijkstrahotmailcom
22 feb. / 18:17
€ 5
nelleke1958
19 feb. / 16:06
€ 3
NeoGeo
19 feb. / 16:06
€ 3
nelleke1958
11 feb. / 14:43
€ 1