Niet of onleesbaar gesigneerd - Winterlandschap naar Louis Apol - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Winterlandschap naar Louis Apol kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Winterlandschap naar Louis Apol kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winterlandschap naar Louis Apol kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winterlandschap naar Louis Apol kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winterlandschap naar Louis Apol kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winterlandschap naar Louis Apol kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winterlandschap naar Louis Apol kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Paneel
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 22 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een mooie geschilderde kopie in de typische stijl van Louis Apol.
Het paneel zit in een mooie eikenhouten lijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hollandsche rading, Nederland
Binnen Nederland € 9,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (64)

Geplaatst door  Abrumax
Lid sinds 2018
20 verkochte items
48 cm
40 cm
28 cm
22 cm