Prachtige Grote Melk Glazen Handgeblazen Kunsternaars Bolvaas in prachtige Zeegroene kleuren in Zwart,vermengd,speciale techniek
Vaas is niet gesineerd maar dat het een pronkstuk is lijkt mij wel duidelijk.
Bolvaas verkeerd in perfecte conditie geen chips scheuren of haarlijnen.
Afmeting Hoog 24cm en Breed 20cm. Gewicht is 1900 Gram.
Kijk goed naar de fotos waar men alle detials kan waarnemen.
Wordt zeer goed verpakt en Aangetekend opgestuurd met post.nl met trake en trace.
Nieuwstaat
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00