Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Sculptuur (1800) kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkBeeld / Object
Periode< 1800
TechniekBrons
StijlAziatisch
Afmetingen20 x 16 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht1200 gram
GesigneerdOngesigneerd
Oplage1
Zeldzaam Mooie Zeer Oude Drie Koppige Bronzen Boehda Omstreeks 1800.
Gemaakt met de Verloren Was Techniek en weegt 1200 Gram.
Hele Mooie Uitstraling Prachtige Oude Patina.
Een Must voor de Verzamelaar die er kijk op heeft.
Een zeer goedkope aanbieding voor verzamelaars, liefhebbers en het zeer speciale geschenk.
Om het Belang van het item beter te kunnen Waarderen raad ik aan om de Verschillende bijgevoegde Fotos te bekijken.
Dit werk is perfect voor Experts van Oude werken en veeleisende verzamelaars.
Wordt Aangetekend opgestuurd met post.nl met trake en trace.
Uiteraard Zeer goed verpakt.
Afmeting Hoog 20cm en Breed16cm
ConditieRedelijk
Beeld heeft Ouderdoms Sporen maar is niet zo verwonderlijk aangezien de leeftijd
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (61)

Geplaatst door  Arnoldus3
Lid sinds 2021
104 verkochte items
16
20
16

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieENSCHEDE,  Nederland
Starttijd2-6-2023 om 11:13
Eindtijd15-6-2023 om 22:47
Biedingen (42)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken