Niet of onleesbaar gesigneerd - Zittend naakt in goud op zwart (fraai gelijst) - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zittend naakt in goud op zwart (fraai gelijst) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zittend naakt in goud op zwart (fraai gelijst) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zittend naakt in goud op zwart (fraai gelijst) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zittend naakt in goud op zwart (fraai gelijst) kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeFotografie
TechniekDigitale Print
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 20 cm (h x b)
Lijst34 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Zeer fraaie, suggestieve en ja, toch wel erotisch getinte digitale print van een naaktmodel teruggebracht tot geelgouden pixels (met schaduw/contrast) tegen een zwarte achtergrond.  Deze digitale print is uitgevoerd op 285 grams Torchon papier (handgeschept). Fraai doch eenvoudig gelijst in een glanzend zwart metalen lijst.

Conditie: uitstekend.

Aangetekende verzending.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (63)
Geplaatst door  Kwakmania
FA. (5)

Lid sinds 2019
56 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
30 cm
34 cm
20 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-08-2020 om 23:12
Eindtijd:16-08-2020 om 21:55
Biedingen (5)
ave070
14 aug. / 12:13
€ 15
jpmr5503
12 aug. / 10:57
€ 10
DvdB
12 aug. / 10:57
€ 5
jpmr5503
11 aug. / 19:56
€ 3
DvdB
11 aug. / 14:30
€ 1