Niet of onleesbaar gesigneerd - Zwart aardewerken schoorsteenvaas - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zwart aardewerken schoorsteenvaas kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zwart aardewerken schoorsteenvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zwart aardewerken schoorsteenvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zwart aardewerken schoorsteenvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zwart aardewerken schoorsteenvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zwart aardewerken schoorsteenvaas kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlContemporary
Afmetingen28 cm x 11 cm x 11 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Zwart aardewerken schoorsteenvaas. In prima onbeschadigde conditie, voorzien van ingedrukt modelnr 2498. Ontwerper helaas onbekend.

Onbeschadigd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (80)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
11
28
11
Dit item is verkocht voor 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-06-2020 om 10:45
Eindtijd:22-06-2020 om 19:37
Biedingen (2)
Beatrix
22 jun. / 15:00
€ 3
Balbiani
19 jun. / 11:01
€ 1