Onbekend - Antieke 19e eeuwse Chinees zeshoekige tinnen theebusje
Omschrijving
Onbekend
Type kunstwerk
Design
Jaartal
1878
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
16 x 10 cm (h x b)
Antieke 19e eeuwse hinder zeshoekige tinnen theebusje met prachtig gedreven decoratie van bloemen en planten. In goede vintage conditie. Mooie patina op de theebus. Gemerkt aan de onderkant.
itemOptions.condition.value.undefined
In prima vintage conditie
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,00