Onbekend - Glazen vaas met schaal en bronsachtige voet

Onbekend - Glazen vaas met schaal en bronsachtige voet kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend - Glazen vaas met schaal en bronsachtige voet kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Glazen vaas met schaal en bronsachtige voet kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Glazen vaas met schaal en bronsachtige voet kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Glazen vaas met schaal en bronsachtige voet kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Glazen vaas met schaal en bronsachtige voet kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Glazen vaas met schaal en bronsachtige voet kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Glazen vaas met schaal en bronsachtige voet kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Glazen vaas met schaal en bronsachtige voet kopen? Bied vanaf 20!
  • Onbekend
Type kunstwerk Design
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 41 x 31 x 31 cm (h x b x d)
Gemerkt Ongemerkt
Een glazenvaas met schaal ineen. Voor meerder doeleinde te gebruiken.
Bovenste vaasdeel zit los, maar blijft goed zitten wanneer je hem ergens neerzet.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Garderen, Nederland

Onbekend

Alle items van deze designer (116)

Geplaatst door  ElsavandenBerg
Lid sinds 2025
2 verkochte items
Alle items (4)
31
41
31