Onbekend - Hollands Zeegezicht met Vissersboten en Molen

Onbekend - Hollands Zeegezicht met Vissersboten en Molen kopen? Bied vanaf 80!
Onbekend - Hollands Zeegezicht met Vissersboten en Molen kopen? Bied vanaf 80!Onbekend - Hollands Zeegezicht met Vissersboten en Molen kopen? Bied vanaf 80!Onbekend - Hollands Zeegezicht met Vissersboten en Molen kopen? Bied vanaf 80!Onbekend - Hollands Zeegezicht met Vissersboten en Molen kopen? Bied vanaf 80!
  • Onbekend
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1881
Stijl Realistisch
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 48 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een sfeervol werk van de gewaardeerde Nederlandse kunstenaar Petrus Johannes Teunissen.
Petrus Johannes Teunissen was een Nederlandse schilder en etser, geboren in Amsterdam, die vooral bekend stond om zijn havengezichten, stadsgezichten en landschappen. Zijn werken vonden hun weg naar diverse veilingen en collecties.

Details van het kunstwerk
Kunstenaar: Petrus Johannes Teunissen (1881-1960)
Techniek: Olieverf op doek
Signatuur: Handgesigneerd in de linker-/rechterbenedenhoek (zie detailfoto)
Het schilderij verkeert in goede conditie, met slechts lichte gebruikssporen. Over het algemeen wel in goede staat, zie foto's
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (116)

Geplaatst door  Art-Noveau2026
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (2)