Onbekend - Hout abstract kunstwerk

Onbekend - Hout abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 2000!
Onbekend - Hout abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 2000!Onbekend - Hout abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 2000!Onbekend - Hout abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 2000!Onbekend - Hout abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 2000!Onbekend - Hout abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 2000!Onbekend - Hout abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 2000!
  • Onbekend
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Hout
Stijl Modern
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 200 x 350 x 200 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd
Moduleerbaar houten constructie die een mooie aanvulling is in een open interieur. Door de stapels anders te plaatsen, kan de lengte en breedte aangepast worden.
Onderaan zijn er viltjes die tekenen van lichte slijtage bevatten
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schoten, België

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (102)

Geplaatst door  Tessy_Francois
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
350
200
200