Onbekend - Onbekend kunstenaar, Houtskool op papier, Havenzicht Antwerpen ca 1880 - Verkocht

Onbekend kunstenaar, Houtskool op papier,  Havenzicht Antwerpen ca 1880 kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Onbekend kunstenaar, Houtskool op papier,  Havenzicht Antwerpen ca 1880 kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Houtskool op papier,  Havenzicht Antwerpen ca 1880 kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Houtskool op papier,  Havenzicht Antwerpen ca 1880 kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Houtskool op papier,  Havenzicht Antwerpen ca 1880 kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Houtskool op papier,  Havenzicht Antwerpen ca 1880 kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Houtskool op papier,  Havenzicht Antwerpen ca 1880 kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Houtskool op papier,  Havenzicht Antwerpen ca 1880 kopen? Bied vanaf 1!
  • Onbekend
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944

Onbekend kunstenaar

Houtskool op  - eind 19 de eeuw - gesigneerd rechts onderaan

Afmetingen : 43 cm x 33 cm

Mooi ingekaderd achter glas

Eye-cather!!!

Aangetekende en verzekerde verzending. De foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving.

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (117)

Geplaatst door  Snuffel70
111 verkochte items
Alle items (0)