Onbekend - Rustende man

Onbekend - Rustende man kopen? Bied vanaf 50!
Onbekend - Rustende man kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - Rustende man kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - Rustende man kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - Rustende man kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - Rustende man kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - Rustende man kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - Rustende man kopen? Bied vanaf 50!Onbekend - Rustende man kopen? Bied vanaf 50!
  • Onbekend
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1800 t/m 1899
Stijl Klassiek
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst 56 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit is een schilderij uit de erfenis van mijn tante. De  herkomst is onbekend. Het is een mooie lijst met hier en daar een kleine beschadiging.  De signatuur is niet te traceren.
ConditieRedelijk
Het schilderij is wat dof, te zien op de foto's

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (117)

Geplaatst door  Giesbeer8-
Lid sinds 2024
9 verkochte items
Alle items (1)