onbekende kunstschilder, Schelpen in schaal, olieverf op linnen - Verkocht

onbekende kunstschilder, Schelpen in schaal, olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 175!

onbekende kunstschilder, Schelpen in schaal, olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 175!onbekende kunstschilder, Schelpen in schaal, olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 175!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerkSchilderij

onbekende kunstschilder,

prachtig gedetaileerd werk.

Schelpen in Schaal: olieverf op linnen

groot werk: 60x90

verzenden: aantekenen, goed verpakt: Ned. 15,-

Ongespecificeerd

Geplaatst door  mulders
266 verkochte items

Starttijd30-11-2013 om 8:24
Eindtijd9-12-2013 om 8:24
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken