Ozzaro by Loranto - Dikwandige design vaas - Verkocht

Ozzaro by Loranto - Dikwandige design vaas kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Ozzaro by Loranto - Dikwandige design vaas kopen? Bied vanaf 200!Ozzaro by Loranto - Dikwandige design vaas kopen? Bied vanaf 200!Ozzaro by Loranto - Dikwandige design vaas kopen? Bied vanaf 200!Ozzaro by Loranto - Dikwandige design vaas kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Mw1989

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Ozzaro by Loranto
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2020
Afmetingen28 cm x 18 cm x 18 cm (h x b x d)
Gewicht700 gram
GemerktHandgesigneerd
Deze schitterende exclusief ogende designvaas werd ambachtelijk vervaardigd in de glasblazerij van het tsjechische Ozzaro Crystal.

Dankzij de 4 cm dikke wand en de prachtige vorm + kleuren is de vaas een ware eye-catcher.

Verkeert in absolute nieuwstaat en is gesigneerd.

Ozzaro by Loranto

Alle items van deze designer
Geplaatst door  Mw1989

Lid sinds 2020
1 verkochte items
18
28
18
Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-10-2020 om 11:20
Eindtijd:23-12-2020 om 10:14
cathSC
23 dec. / 09:35
€ 200