P. de Bruin Waterlandschap met bomen en molen

 P. de Bruin Waterlandschap met bomen en molen   kopen? Bied vanaf 25!
 P. de Bruin Waterlandschap met bomen en molen   kopen? Bied vanaf 25! P. de Bruin Waterlandschap met bomen en molen   kopen? Bied vanaf 25! P. de Bruin Waterlandschap met bomen en molen   kopen? Bied vanaf 25!

Ongespecificeerd

Favoriet

Geplaatst door  antonio

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd

Prachtig schilderij van P. de Bruin

Afm. zijn 40x50 cm

Lijst ietsje beschadigd

Ongespecificeerd

Geplaatst door  antonio

verkochte items
Starttijd:17-09-2013 om 18:02
Eindtijd:24-09-2013 om 18:02
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieNederland