Pat Andrea - Onbekend

Pat Andrea - Onbekend kopen? Bied vanaf 1750!
Pat Andrea - Onbekend kopen? Bied vanaf 1750!Pat Andrea - Onbekend kopen? Bied vanaf 1750!Pat Andrea - Onbekend kopen? Bied vanaf 1750!Pat Andrea - Onbekend kopen? Bied vanaf 1750!Pat Andrea - Onbekend kopen? Bied vanaf 1750!Pat Andrea - Onbekend kopen? Bied vanaf 1750!
  • Pat Andrea (1942)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1993
TechniekPotlood
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pat Andrea Haagse kunstenaar bekend van zijn naakte vrouwen met grote Hoofden. Maakt prachtig werk in Nederland niet zo bekend als in Parijs waar hij ook werkt en woont en in Argentinië waar hij ook woont en werkt. Deze plexiglas box is een tekening die ingekleurd is met waterverf (aquarel). Uitgegeven bij zijn expositie in museum in Schiedam 1993 .

In perspex box zoals meer werk van Pat Andrea

Starttijd:22-03-2022 om 20:39
Eindtijd:29-03-2022 om 21:03
Openingsbod € 1750
ObjectlocatieDelft, Nederland
VerzendingAlleen per koerier