Paul Leduc - Koeien in het water

Paul Leduc - Koeien in het water kopen? Bied vanaf 2250!
Paul Leduc - Koeien in het water kopen? Bied vanaf 2250!Paul Leduc - Koeien in het water kopen? Bied vanaf 2250!Paul Leduc - Koeien in het water kopen? Bied vanaf 2250!Paul Leduc - Koeien in het water kopen? Bied vanaf 2250!
  • Paul Leduc (1876-1943)
Jaartal1899
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 130 cm (h x b)
Lijst106 cm x 148 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi schilderij van Paul Leduc, gesigneerd '99.
Thema koeien in het water.
90X130cm

Paul Leduc (1876-1943)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  els_embrechts

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
148 cm
106 cm
130 cm
90 cm
Starttijd:23-11-2022 om 08:21
Eindtijd:07-12-2022 om 19:00
Openingsbod € 2250
ObjectlocatieBorsbeek (Antw.),  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie