PAUL LOUIS VAN DEN BERGH (1967- ) Tekening "Caucus" 2005-LAATSTE KANS!

PAUL LOUIS VAN DEN BERGH (1967- ) Tekening "Caucus" 2005-LAATSTE KANS! kopen? Bied vanaf 100!
PAUL LOUIS VAN DEN BERGH (1967- ) Tekening "Caucus" 2005-LAATSTE KANS! kopen? Bied vanaf 100!PAUL LOUIS VAN DEN BERGH (1967- ) Tekening "Caucus" 2005-LAATSTE KANS! kopen? Bied vanaf 100!

Paul Louis van den Bergh

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
149 verkochte items
  • Paul Louis van den Bergh
TypeTekening / Aquarel

Titel: "Caucus"

Afmeting beeld: 29.7 x 21 cm

Materiaal: Potlood op Bockingford Papier.

Jaar: 2005

Ingelijst: Nee

Conditie: In zeer goede staat.

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,00.

Bezichtigen:

Bezichtigen en ophalen in Arnhem is ook mogelijk.

Paul Louis van den Bergh

FA. (4)

Lid sinds 2009
149 verkochte items

Starttijd:14-06-2015 om 20:30
Eindtijd:28-06-2015 om 20:30
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNederland