Paul Louis Van Den Bergh - Acryl en tempera op canvasboard - "Broeiend Landschap" - Gesigneerd - Verkocht

Paul Louis Van Den Bergh - Acryl en tempera op canvasboard - "Broeiend Landschap" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Louis Van Den Bergh - Acryl en tempera op canvasboard - "Broeiend Landschap" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Paul Louis Van Den Bergh - Acryl en tempera op canvasboard - "Broeiend Landschap" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Paul Louis Van Den Bergh - Acryl en tempera op canvasboard - "Broeiend Landschap" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Paul Louis Van Den Bergh - Acryl en tempera op canvasboard - "Broeiend Landschap" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
  • Paul Louis Van Den Bergh (1967)
Jaartal2019
TechniekAcryl
DragerBoard
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Paul Louis van den Bergh (BFA)

1967: Geboren in Roermond. Zoon van kunstenaars Margriet Windhausen (1942-  ) en Paul van den Bergh (1941-  )

1976-2007: Woont en werkt in Nieuw Zeeland

1993-1995: BFA, Otago School of Fine Arts, Dunedin, Nieuw Zeeland.
2007: Terugkeer naar Nederland

Tentoonstellingen in Nederland, Duitsland, Nieuw Zeeland, VS, Italië

Aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt ) worden , u betaald dan slechts 1x de hoogste verzendkosten

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-03-2020 om 22:00
Eindtijd:15-03-2020 om 16:44
anjavandriel
15 mrt. / 12:27
€ 40