Paul Louis Van Den Bergh - Gemengde Techniek - Gesigneerd - 2014

Paul Louis Van Den Bergh - Gemengde Techniek - Gesigneerd - 2014 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
149 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Paul Louis Van Den Bergh (1967)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2014
TechniekGouache
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Paul Louis van den Bergh (BFA)
1967: Geboren in Roermond. Zoon van kunstenaars Margriet Windhausen (1942-  ) en Paul van den Bergh (1941-  )

1976-2007: Woont en werkt in Nieuw Zeeland

1993-1995: BFA, Otago School of Fine Arts, Dunedin, Nieuw Zeeland.
2007: Terugkeer naar Nederland

Tentoonstellingen in Nederland, Duitsland, Nieuw Zeeland, VS, Italië

Gouache, potlood op Schut papier

Paul Louis Van Den Bergh (1967)

Alle items van deze kunstenaar(14) Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
149 verkochte items
30 cm
21 cm

Starttijd:05-08-2019 om 22:23
Eindtijd:18-08-2019 om 20:39
Openingsbod€ 10
ObjectlocatieArnhem, Nederland