Peter Donkersloot - 'Brian Jones' - gemengde techniek op canvas - Verkocht

Peter Donkersloot - 'Brian Jones' - gemengde techniek op canvas kopen? Bied vanaf 100!

  • Peter Donkersloot
Type kunstwerkSchilderij

Kunstenaar: Peter Donkersloot (Arnhem 1959)

Titel: 'Brian Jones'

Gemengde techniek op canvas

Gesigneerd en gedateerd 1997

Formaat: 55x65cm

In goede staat

Verzendkosten: 15 euro binnen Nederland.

Kavel kan ook afgehaald worden in Amsterdam

Peter Donkersloot

Geplaatst door  claud
93 verkochte items