Peter Klashorst - Meisje met de Parel - Art Candy - Verkocht

Peter Klashorst - Meisje met de Parel - Art Candy kopen? Bied vanaf 99!
3D Multiples & Objecten

Peter Klashorst - Meisje met de Parel - Art Candy kopen? Bied vanaf 99!Peter Klashorst - Meisje met de Parel - Art Candy kopen? Bied vanaf 99!Peter Klashorst - Meisje met de Parel - Art Candy kopen? Bied vanaf 99!Peter Klashorst - Meisje met de Parel - Art Candy kopen? Bied vanaf 99!Peter Klashorst - Meisje met de Parel - Art Candy kopen? Bied vanaf 99!Peter Klashorst - Meisje met de Parel - Art Candy kopen? Bied vanaf 99!
  • Peter Klashorst (1957)
Type kunstwerk 3D Multiples & Objecten
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Overig
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Afmetingen 33 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 500 gram
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Art Candy gemaakt door Peter Klashorst.

Een eigentijdse versie van het wereld beroemde schilderij van Johannes Vermeer.

Circa 33 cm hoog.

Gelimiteerde genummerde oplage van slechts 43 stuks wereldwijd (+ 5 E.A.).

Gegraveerde signatuur op onderzijde Art Candy en op wijnkist.

Laser gesneden en oven-gevouwen perspex.

Staand model op luxe zilverkleurige metalen sokkel in genummerde wijnkist.

Ook leuk om cadeau te doen, weer eens iets anders dan een bos bloemen of een Rituals pakket.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00