Peter Selhorst - Keramische design vaas - Verkocht

Peter Selhorst - Keramische design vaas kopen? Bied vanaf 1!
Design

Peter Selhorst - Keramische design vaas kopen? Bied vanaf 1!Peter Selhorst - Keramische design vaas kopen? Bied vanaf 1!Peter Selhorst - Keramische design vaas kopen? Bied vanaf 1!Peter Selhorst - Keramische design vaas kopen? Bied vanaf 1!Peter Selhorst - Keramische design vaas kopen? Bied vanaf 1!Peter Selhorst - Keramische design vaas kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Selhorst (1945-2001)
Type kunstwerk Design
Periode 1980 t/m 2000
Stijl Dutch Design
Afmetingen 23 x 9 cm (h x b)
Gemerkt Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Mooie studio keramische design vaas (rozensteker) hard en grijsblauw geglazuurd van keramist Peter Selhorst. In prima onbeschadigde conditie en gemerkt met een sticker.Afmetingen; ca. 23 cm hoog en maximaal 9 cm in diameter
Vaas is in prima onbeschadigde conditie.
Binnen Nederland € 10,00

Peter Selhorst (1945-2001)

Geplaatst door  woerro
2444 verkochte items
Alle items (27)
9 cm
23 cm