Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1980 t/m 2000 |
Afmetingen | 7 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 491 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Mooie en interessante brilliant kristal Presse papier door Pfeiffer, met de hand gemaakt in Nederland. briljant Kristal Pfeiffer Handmade Holland (zie foto). doorsnee 7 x 7 cm en weegt 491 Gram
word goed verpakt voor verzending
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Goed | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Tilburg, Nederland |
Starttijd | 5-11-2018 om 0:27 |
Eindtijd | 13-11-2018 om 22:39 |